מחפשים אחר סלון בד ייחודי עבור ביתכם שיהיה עשוי מבד שיסייע להפוך את ביתכם ליפה יותר ובו בזמן גם יהיה מאופיין בנוחות ומאוד קל לנקות אותו? כאשר ניגשים לבחור בסלון ניתן לבחור מבין אפשרויות כמו בד קטיפה, כותנה אורגנית, קשמיר ופשתן למשל. האפשרויות רבות ומגוונות וכל אחד מסוגי הבדים הללו מגיע עם יתרונות וחסרונות שונים שתרצו לקחת לתשומת הלב שלכם.

סלון עשוי מבד פשתן – במה מדובר?

מגיע מצמח הפשתן ונחשב לכזה שמגיע באריגת שתי וערב ומאופיין בעיצוב מרשים ומיוחד. כמו כן, הבד הזה עמיד לשמש וניתן להעביר אותו ניקיונות וכביסה ללא שום נזק. לצד זאת, ישנם כאלה שלא חשים בנוחות עם בד הפשתן במהלך הקיץ. כמו כן, ניתן לנקות סלונים כאלה באמצעות שימוש בחומץ או נוזל ניקוי כלים פשוט. סלונים מבד פשתן ללא ספק נחשב לבחירה מצוינת ופופולרית.

סלונים מבד סאטן – מאפיינים עיקריים

רך מאוד ומספק נוחות יוצאת דופן לישיבה. כמו כן, המראה של בד הסאטן מאוד בוהק וכזה שמושך תשומת לב בקלות רבה. הספות הללו מאוד רגישות לכתמים וכמעט כל דבר יכול להכתים אותן, כך שצריך להיזהר מאוד בכל הנוגע לתחזוקה שלהן ושמירה עליהן בביתכם. עניין אחרון שתרצו להביא בחשבון הוא עצם זה שסלון מהסוג הזה דורש ניקוי יבש ויהיה מומלץ לפנות אל חברה מקצועית שתסייע לבצע את עבודת הניקוי בצורה איכותית וזאת תוך כדי שהיא תדע כיצד להימנע מגרימת נזק לסלון שלכם.

סלוני קטיפה עבור ביתכם – יוקרה אמתית

סלונים עשויי בד קטיפה נחשבים ליוקרתיים וכאלה שיהיו מאוד נוחים ובעלי בד נעים למגע. ניתן לנקות סלונים מהסוג הזה באופן יבש בלבד וזאת מכיוון שמגע במים צפוי לגרום להתקשות של הבד ופגיעה במרקם הרך. ישנם ספות קטיפה עשויות 100% משי וזאת לעומת אחרות שתהיינה סינטטיות. תוודאו כי אתם יודעים בדיוק אחר מה אתם מחפשים ורכשו ספה בהתאם.

בכל אופן, סלון עשוי משי ידרוש תחזוקה מורכבת יותר ופנייה אל בעל מקצוע כזה שיסייע לכם לבצע ניקוי יבש הולם. לעומת זאת, אם הסלון סינטטי, לא תצרכו לדאוג בכל הנוגע לכך ותוכלו לנקות את הסלון גם עם מים. אז כפי שאתם מבינים, כאשר מדובר על סלונים פינתיים מבד האפשרויות שתהיינה קיימות עבורכם הן כמעט ובלתי נגמרות ורק תצטרכו לוודא כי אתם בוחרים בסלון שיתאים בדיוק לכם.