מבצע
מבצע
ספת בד פינתית maximספת בד פינתית maxim

ספת בד פינתית דגם MAXIM

מערכת ישיבה פינתית עם טרמינל כולל ריקליינרים ומשענות ראש דגם MAXIM

סלון פינתי מדגם FLAMINGO יכניס לכם סטייל ואנרגיות חדשות לבית, באפס מאמץ. מדובר בסלון פינתי מבד בעיצוב חדש לגמרי, עיצוב המאפשר לנו להשתמש בכל מטר בסלון הבית, עם צבעים וסטייל חדש שישטוף לכם את העיניים.

מה שמפריד את הספה הפינתית מבד מדגם FLAMINGO הוא, האופציה לכוונן את המושב בהתאם לנוחיותכם, כך שהספה מאפשרת אירוח של ישיבה נוחה ונעימה , שכיבה למנוחה, ואפילו ניתן לשכב ולהירדם עלייה.

מידות ועומק הספה

הספה הפינתית מדגם FLAMINGO כוללת מושבים בעומק 112, יחד עם 18 ס”מ פתיחה, וכך נוצר עומק מקסימלי של 130 ס”מ. מידות הספה הם, 254X307 מידות שמתאימות לרוב הבתים בארץ, יחד עם צבעים בגוון יוקרתי המשנה את כל אווירת הבית. הבד יוקרתי, בעל מראה מלטף יוקרתי ומזמין. יחד עם הבד, הצבעים ואיכות החומרים, הסלון שלכם יעלה את רמת הבית בכמה וכמה רמות מעל הממוצע, ויצור הרמוניה בבית.

צורותה של הספה
שתי יחידות המחוברות אחת לשנייה, ובניהן יחידה המשלימה פינתית היוצרת איזון והרמוניה.

  1. יחידה אחת בספה גדולה ופתוחה והופכת ליחידה רב שימושית
  2. ביחידה השנייה ישנו ידית רחבה מפוארת, ונוחה.הצורה השונה המצאת בכל צד של הספה נותנת לעיצוב של הספה לזרום כשאנו מסתכלים עליו, ע”י עיצוב של צד אחד סגור עם ידית רחבה, ובצד השני פתוח ורחב.התפר במרכז המושב מעניק לספה, מראה גדול ועוצמתי, עם עיצוב חדש ושונה ומייחד את הספה מדגמים אחרים.

בדגמי FLAMINGO ישנן המון אפשרויות עיצוב, כמו 35 צבעים שונים לבחירתכם, יחד עם טקסטורות שונות וסגנונות תפירה שונים, כך שכל אחד יכול למצוא את הספה האהובה עליו.

אנו מציעים באלטוני מציעים עבורכם ספות בדגמים שונים מחומרים איכותיים והטובים ביותר שניתן לרכוש, ויחד עם זאת הם קלים לניקוי.

אז איזה צבע, מדגמי FLAMINGO מועדף עליכם?

13,900

    מעוניינים במוצר זה ? השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם