אייקון וואצאפ
אלטוני
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-9347016
סלונים מבד

סלונים מבד

סלונים מבד תמיד היו פה, אולם באחרונה נראה שהפכו לבולטים אפילו יותר. אז מדוע הם הפכו למצרך נחשק ביותר בשנים האחרונות? בואו להכיר לעומק.

סלונים מבד – זמן להפגין את הטעם האישי שלכם

מעדיפים את Alvar, ספה ובה שני מקומות, המאופיינת בסטייל קלאסי ועל זמני, כזאת שתמיד היה פה ותמיד יהיה פה? מעדיפים את Regata, המערכת הפינתית, משום שאתם חושבים פונקציונלית ומעדיפים מערכת פינתית, שתעשה שימוש מושכל ומדויק בחלל? לא משנה מה הטעם שלכם, כשאתם מחפשים סלונים מבד, אין מקום יותר טוב מאשר אלטוני כדי שתמצאו בו את מבוקשכם.

אלטוני – כשטרנד וקלאסיקה נפגשים

בעבר הרחוק, התקבעה האמונה שטרנד וקלאסיקה הם שני מושגים שסותרים זה את זה. 

המסר שעבר היה כזה: "חולמים על מראה טרנדי שמתאים בדיוק לכאן ועכשיו, כזה שנראה כאילו נשלף מתוך מגזיני העיצוב הנחשקים של הרגע או מתוך פיד אינסטגרם מוקפד? סימן שבעוד 3-4-5 שנים המראה כבר לא יהיה אופנתי ותתחילו לשקול להחליף אותו לטובת המראה האופנתי שבא במקומו. חולמים על מראה קלאסי שיישאר באופנה על בטוח גם בעתיד הרחוק והלא נראה לעין? סימן שתצטרכו לוותר על ייחוד ועל ערך מוסף. היום, ההיפך הוא הנכון, ואין שמחים מאיתנו.

אלטוני מוכיחים שאפשר להיות טרנדיים וקלאסיים בעת ובעונה אחת. זו ממש לא סתירה. אפשר

ללכת על מערכות ישיבה מבד שהן הכי "כאן ועכשיו", ובאותה נשימה, להיות רגועים שהוא ייראה הכי פרש שיש גם בעוד שנים מהיום.

נשאלת השאלה, איך עושים את זה? העניין הוא בבחירות. בחירה נכונה. ספות מבד בגימור שהוא איכותי ביותר וללא פשרות, כזה שישדר מראה יוקרתי ונחשק (מגמה שאף פעם לא תצא מהאופנה), ומנגד, רוח שובבה ופרשית, כזו שמעידה שמי שבחר אותה צעיר ברוחו, מעודכן ולא מפספס אף פרט בדרך.

ספות מבד באיכות בין לאומית

כן, מדובר במלאכת מחשבת ללא ספק, אבל אלטוני עומדים בה בגבורה, ולראיה, מדובר במותג שנמכר ביותר מ-50 מדינות, אשר צבר אלפים על גבי אלפים של לקוחות מרוצים.
בין אם מדובר בספות מבד, מערכות ישיבה מבד או כל רהיט אחר, כל פרט תוכנן בקפידה תוך אהבה אינסופית וחשיבות אנוש, על מנת לתת לכם את הטוב ביותר.

בקיצור, רק תבואו לאלטוני ותבחרו

אז עשיתם חושבים עם עצמכם והבנתם שאתם זקוקים למערכות ישיבה במה נבחר? סלונים מעור או מבד, מה הלאה? עכשיו בוחרים את המותג הטוב ביותר, כזה שייתן תמורה מלאה לכסף שלכם וייתן לכם שקט נפשי. אלטוני הוא בדיוק כל אלו והרבה מעבר. אתם תוכלו לדעת שהאיכות מדברת בעד עצמה, וצפויה להמשיך ללוות אתכם ואת משפחתכם במשך שנים, וגם הסטייל הוא הכי משובח שיש, בלי אף פשרה בדרך. אם אתם מזדהים עם הערכים הללו, סימן שהגעתם למקום הנכון.