סלונים פינתיים מבד

סלונים פינתיים מבד מלמדים אותנו שלא על העור לבדו. בשנים האחרונות חלה מהפכה בתחום עיצוב הבית, וטקסטיל כחומר גלם קיבל את קדמת הבמה. בואו לגלות מדוע סלונים מבד אהובים כל כך.

מחפשים ספות פינתיות איכותיות?

 

סלונים פינתיים מבד – מהם היתרונות?

סלונים פינתיים מבד הוא עניין לגיטימי לחלוטין, ויש לו כל כך הרבה יתרונות. נדמה שהבד תמיד היה איתנו, אולם אם אתם מגיעים מענף עיצוב הבית, סביר להניח שכבר שמתם לב בעצמכם

שלאחרונה הוא התעצם ונהיה דומיננטי מתמיד. בעצם, סלון בד מעניק אלטרנטיבה ראויה לכל דבר. קודם כל, סלון בד משדר הרגשה רכה ונעימה, נינוחה וטבעית, אשר מתכתבת בצורה מושלמת עם מושג המפתח Hygge (נינוח, רגוע, נעים) שהפך להיות כל כך מוכר בשנים האחרונות.

על הגוף הוא מרגיש כמו בגד, נעים, מתאים לטמפרטורת החדר, עוטף ומחבק. הוא מביא איתו הרגשה יותר נינוחה, כיפית ופחות רשמית, שזה בעצם שיא הטרנד בימינו. המראה הטבעי, הבלתי רשמי והזורם הפך להיות עניין מוכר ואהוב במיוחד בשנים האחרונות, ובכל דפדוף במגזיני עיצוב תוכלו לגלות זאת.

ספות פינתיות מבד – style Hygge

בקיצור, אם אתם רוצים להבין מה כל הטירוף סביב ספות פינתיות מבד, הגיע הזמן שתאמצו לחיקכם רהיט העשוי מבד. מהצד השני של המושג, ראוי שנדבר על כל היתרונות של סלון פינתי. כחלק ממגמת ה-Hygge שהוזכרה קודם, אין ספק שחלל שלו ונינוח הוא חלל שאין בו עומס יתר של רהיטים. כאשר הרהיטים לא נמצאים במרכז החלל אלא בפינה, צמודים לקיר ואפילו לשני קירות נפרדים, מתקבלת האשליה הנחשקת של חלל יותר גדול ומרווח, כלומר Hygge במלוא מובן המילה. כן, ספות פינתיות מבד לחלוטין יכולות לגרום להרגשה הממכרת הזאת.

ספות פינתיות מבד עם ריקליינרים

אלטוני, אשר מייצרים מערכות ישיבה איטלקיות מזה יותר מ-25 שנה, הפכו למותג מוכר בענף, ויש לכך את כל הסיבות. ראשית, למותג עצמו, שנוסד ע”י פסקואלה טריקאריו באיטליה, ישנה השקפת עולם שדוגלת בנוחות, בנינוחות, בפונקציונליות, ואולי החשוב מכל – הרמוניה. את ההרמוניה משיגים, כאמור, כאשר כל הרהיטים מתאימים, בחלל ישנה אווירה שקשה להסביר במילים, אבל כשהיא שם, אי אפשר שלא לשים לב אליה. הרגשה נעימה, אלגנטית, נינוחה, כזו שקולעת בול גם לצרכים וגם לרצונות.

מערכות ישיבה פינתיות מבד הפכו לשם דבר, ולא בכדי. נראה שלאיטלקים זה בא באופן טבעי, הטעם המשובח, הבחירה בחומרי הגלם הנכונים, חשיבת האנוש ושימור המסורת. אז אם אתם מחפשים סלונים פינתיים בימינו, תהיו בטוחים שתוכלו למצוא את מבוקשכם באלטוני. כל ספה וכל רהיט עברו חשיבה עמוקה ומלאה בכוונה, וכל זאת על מנת לספק בעבורכם את הטוב ביותר, ללא כל פשרה או עיגול פינות.

 

חייגו עכשיו