סלונים פינתיים מעור

סלונים פינתיים מעור נאפה איכותי ועור איטלקי. לפניכם מגוון דגמים וסוגים של סלונים פינתיים.

סלונים פינתיים עם טרמינל ימין או שמאל, לבחירתכם, בתוספת ריקליינרים. אפשר לבחור ולהוסיף מספר ריקליינרים שאתם רוצים. הסלונים שלנו מודולאריים – אתם מחליטים איזה סלון אתם רוצים ואנחנו מבצעים.

מערכות ישיבה פינתיות מעור

מערכות ישיבה פינתיות מעור בשילוב גוונים מעורר השראה. מערכות ישיבה מותאמות לפינה של הסלון שלכם, בנוחות מקסימלית. המטרה היא לפנק אותכם, ולהעניק לכם ספה שתשאר איתכם עוד לשנים רבות.

סלונים פינתיים מעור עם משענות ראש מתכווננות

עור. בואו נדבר לרגע על חומר הגלם הזה. מדובר בחומר גלם ששמו הולך לפניו, פשוטו כמשמעו. לא לחינם יצא לו מוניטין כחומר גלם עמיד ואיכותי במיוחד, אשר מזוהה עם יוקרה. מלבד היוקרתיות שלו, הוא גם מביא איתו שלל יתרונות שהופכים אותו לפרקטי במיוחד בעבור הבית שלכם. הוא אינו סופח את החומרים שעלולים לגעת בו (וכשמדובר בפינת ישיבה שאמורה לשמש אתכם במשך שנים ואף עשורים, זה מצטבר. למי מאיתנו לא נשפך משקה על הספה בשלב מסוים בחיים, אחרי הכל?). בנוסף לכל זה הוא לא משנה את צבעו, ופגעי הזמן פחות ניכרים בו. בקיצור, אם בסלונים עסקינן, סלונים פינתיים מעור הם הפתרון המנצח בעבורכם.

סלון פינתי ממצה את החלל בצורה הטובה ביותר

בתים ישראלים רבים נוטים להיות קטנים וצפופים יחסית, יותר ממקביליהם האירופאים או האמריקאים. מסיבה זו, כל מטר רבוע ברחבי הסלון נחשב, והשאיפה המובהקת שלנו היא לגרום לחלל, גם אם הוא לא גדול, להיראות כמה שיותר גדול. לשחק עם החלל. למקסם אותו ולתת לו לעבוד בשבילנו. ספות פינתיות מעור עושות זאת בהצלחה יתרה. במקום שהפינה תעמוד מיותמת והספה “תסגור” את החלל כשהיא עומדת במרכזו, תוכלו לשדך בין הפינה ובין הספה, ובכך לגרום לחלל להיראות גדול בהרבה ממה שהוא. אתם תרגישו שהתפנקתם בבית גדול ומרווח, החלל כולו ישנה את האווירה שלו

סלונים פינתיים מעור – מודולאריים ובהתאמה אישית

לא לחינם סלונים יוקרתיים מאיטליה הפכו לשם נרדף לטעם משובח וחסר פשרות. בכל העולם האיטלקים ידועים בטעם שלהם, באיזון בין המראה הקלאסי למראה הסופר מודרני, וכמובן בשימוש בידע עתיק יומין שהשתמר עם השנים, פשוט כי הוא מוכיח את עצמו בכל פעם מחדש. אם חשקה נפשכם בסלון פינתי מעור איכותי , באלטוני תוכלו למצוא מגון של סלונים פינתיים מבד ומעור. כל סלון הוא מודולארי ופונקציונלי. מותאם בדיוק למה שאתה צריך ורוצה. הסלונים שלנו מגיעים עם ריקליינרים ואתה יכול לבחור לספות הפינתיות להוסיף טרמינל מאיזה צד שתרצה או משענות ראש מתכווננות. אפשר לבחור את סוג הרגליים, גבוהות, נמוכות, חומר הגלם, צבע העור והסוג שלנו. הכל מודולארי והכל דימני וניתן לשינוי. כל מה שנותר הוא להחליט על איזה ספה תרצו להתרווח בסוף היום שלכם.

חייגו עכשיו