אייקון וואצאפ
אלטוני
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-9347016
סלונים פינתיים

סלונים פינתיים

סלונים פינתיים של ALTONI

כשאתם קונים סלונים פינתיים של אלטוני, אתם יודעים שאתם תקבלו איכות ללא פשרות. בלי עיגול פינות ובלי בערך. בין אם קניתם סלונים פינתיים או כל רהיט אחר, אתם יודעים שמיטב הידע וההבנה האיטלקים הושקע ברהיט שלכם. אין לכם שום סיבה ללכת על פחות מזה. 

סלונים פינתיים בגוונים מפתיעים

אתם יודעים שההשקעה אותה אתם עושים בסלון היא השקעה שתחזיר את עצמה. במקום לקנות ספה שתחזיק שנים בודדות במקרה הטוב, אתם יודעים שהלכתם על מותג ששמו הולך לפניו, וילווה אתכם עוד שנים רבות. אם אתם אוהבים את הבית שלכם ולא מוכנים להתפשר בכל מה שמדובר בו, הגיע הזמן שתראו לו כמה ותבחרו באלטוני. סלונים פינתיים , הסטייל חסר הפשרות וכל הטעם האישי שיצור בסלון שלכם סביבת חיים עם הרמוניה. האוירה שסלון חמין ונעים יכול להשרות על בני הבית היא אדירה ומשמעותי. האורחים ובני הבית עם מצב רוח רגוע, שליו מרומם וחיובי.

סלונים פינתיים - הגדלת חלל הסלון 

ספה פינתית היא ספה שנחצית באמצעה, כך שהיא יוצרת זווית של 90 מעלות. הזווית שנוצרת בין שני חלקי הספה מאפשרת להצמידה לפינה בין שני קירות. כלומר, מדובר בפתרון מנצח בפרט לבתים הישראלים. מדוע דווקא בישראל מדובר בעניין כה חיוני? התשובה לכך פשוטה. אין ספק שהבתים הישראלים נוטים להיות יחסית קטנים וצפופים (ככה זה כשמחירי הדירות בישראל לא זולים, ואנשים נוטים להעדיף בתים קטנים על מנת לחסוך).  כאשר הספה נמצאת במרכז הסלון, היא נוטה להקטין את החלל. לעומת זאת, אם תצמידו רהיט לקיר, פחות חלל "יתבזבז" ויותר חלל יהיה חופשי כדי שתעשו בו כרצונכם. כאשר מדובר בשני קירות שנעשה בהם שימוש, בפינה של הפינה, האשליה של הגדלת החלל גדלה שבעתיים, ולרשותכם עומד יותר חלל. התוצאה? אשליה של גודל, ובאותה נשימה גם פונקציונליות שיא. הכי טוב שיש.

ספות פינתיות איכותיות

יש כאלה שלא מפריע להם לקנות בזול, מכל הבא ליד, ללכת על הספק הראשון שהם מוצאים ולהחליף את הסלון אחת לשנתיים-שלוש, כיוון שהאיכות בהתאם.  אבל כשאתם רוכשים ספה אתם רוצים לקבל תמורה ארוכת שנים לקנייה שלכם. למה שתעשו את התהליך מדי שנתיים שלוש? תתעניינו, תחפשו ברשת ומחוצה לה, תגיעו פיזית, תדאגו להזמנה, הובלה והרכבה, כדי לקנות סלון שאין שום דרך לדעת שאכן יישאר איתכם?