אייקון וואצאפ
אלטוני
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-9347016
סלונים פינתיים

סלונים פינתיים

הם יוקרתיים, הם נחשקים, הם מלאים בטעם אישי, ואם לא די בכך, הם גם מתאימים בדיוק לסלון שלכם. הגיע הזמן שתכניסו הביתה סלונים פינתיים של אלטוני, שישדרגו אותו בכמה וכמה דרגות.

סלונים פינתיים? סימן שיש לכם טעם אישי

ספות פינתיות איכותיות הם דרך לא פחות ממופלאה להביע שיש לכם טעם אישי, וגם חשיבת אנוש. אתם יכולים למקם את הספה בקרבה לפינה, במקום בו שני קירות מצטלבים, לחסוך מקום וליהנות מסטייל משובח.

אם טרם יצא לכם להכיר, נספר שמדובר בספה שנחצית באמצעה, כך שהיא יוצרת זווית של 90 מעלות. הזווית שנוצרת בין שני חלקי הספה מאפשרת להצמידה לפינה בין שני קירות. כלומר, מדובר בפתרון מנצח בפרט לבתים הישראלים. 

מדוע דווקא בישראל מדובר בעניין כה חיוני? התשובה לכך פשוטה.
אין ספק שהבתים הישראלים נוטים להיות יחסית קטנים וצפופים (ככה זה כשמחירי הדירות בישראל לא זולים, ואנשים נוטים להעדיף בתים קטנים על מנת לחסוך). 

כאשר רהיט נמצא במרכז הסלון, הוא נוטה להקטין את החלל. לעומת זאת, אם תצמידו רהיט לקיר, פחות חלל "יתבזבז" ויותר חלל יהיה חופשי כדי שתעשו בו כרצונכם. כאשר מדובר בשני קירות שנעשה בהם שימוש, בפינה של הפינה, האשליה של הגדלת החלל גדלה שבעתיים, ולרשותכם עומד יותר חלל. התוצאה? אשליה של גודל, ובאותה נשימה גם פונקציונליות שיא. הכי טוב שיש.

לא מתפשרים כשמדובר על ספות פינתיות איכותיות

יש כאלה שלא מפריע להם לקנות בזול, מכל הבא ליד, ללכת על הספק הראשון שהם מוצאים ולהחליף את הסלון אחת לשנתיים-שלוש, כיוון שהאיכות בהתאם.

בינינו, אתם יודעים שאתם לא כאלה. אתם יודעים שכשאתם רוכשים מערכות ישיבה אתם רוצים לקבל תמורה ארוכת שנים לקנייה שלכם. למה שתעשו את התהליך מדי שנתיים שלוש? תתעניינו, תחפשו ברשת ומחוצה לה, תגיעו פיזית, תדאגו להזמנה, הובלה והרכבה, כדי לקנות סלון שאין שום דרך לדעת שאכן יישאר איתכם?

כשאתם קונים מערכות ישיבה של אלטוני, אתם יודעים שאתם תקבלו איכות ללא פשרות, בלי עיגול פינות ובלי בערך. בין אם קניתם סלונים פינתיים מעור או כל רהיט אחר, אתם יודעים שמיטב הידע וההבנה האיטלקים הושקע ברהיט שלכם. אין לכם שום סיבה ללכת על פחות מזה. אתם יודעים שההשקעה אותה אתם עושים בסלון היא השקעה שתחזיר את עצמה. במקום לקנות רהיט שיחזיק שנים בודדות במקרה הטוב, אתם יודעים שהלכתם על מותג ששמו הולך לפניו, וילווה אתכם עוד שנים רבות.

אם אתם אוהבים את הבית שלכם ולא מוכנים להתפשר בכל מה שמדובר בו, הגיע הזמן שתראו לו כמה ותלכו על אלטוני, ספות הכי איכותיות, הסטייל חסר הפשרות וכל הטעם האישי שיהפוך את הבית שלכם ללא פחות ממושלם.