מבצע
מבצע
מערכת ישיבה פינתית OPERAמערכת ישיבה פינתית OPERA

ספה פינתית מעור + טרמינל וריקליינר חשמלי דגם OPERA

ספת טרמינל עם משענות ראש דגם OPERA

דגם OPERA זו ללא ספק מערכת ישיבה שתגרום לכם לרצות לשיר!

ספה פינתית תלת מושבית, הכוללת טרמינל, משענות ראש מתכווננות וידית (משענת צד) מתכווננת לתמיכה ונוחות מירבית. הדגם של הספה מעור מגיע ללא ריקליינר חשמלי.

*** יש אפשרות לתוספת של ריקליינר חשמלי

OPERA היא מערכת ישיבה שמגשימה את חזון הדיוק והאיכות המאפיינים את העיצוב האיטלקי ואת מערכות הישיבה של ALTONI כולן: 

  1. היא מציגה סטייל ייחודי ואלגנטי
  2. עומדת בתקנים המחמירים ביותר של מכון התקנים האירופאי ומכון התקנים הישראלי
  3. היא מגיעה במגוון רחב של עורות או בדים באיכות הטובה ביותר בעולם
  4. שפע של טקסטורות וצבעים לבחירתכם
  5. בעלת תיפורים כפולים עשויים סיבי ניילון לחוזק מקסימלי – ואפילו את צבע התפרים תוכלו לבחור (הבחירה אפשרית בכל הדגמים שלנו) כדי להפוך את ה-OPERA שלכם למיוחדת וקולעת בדיוק לטעמכם.

דגם OPERA, ספה פינתית מעור, לחוויה ברמה אחרת ממה שהכרתם. דגם אופרה שואב את ההשראה לשמו מהסגנון המהודר והמפואר המאפיין אותו. דגם זה מאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של ספות עור יוקרתיות מבלי שתצטרכו להתפשר או לוותר על אף אלמנט.

ספת עור יוקרתית מדגם אופרה מעוצבת בקו מודרני חלק ומגיעה במגוון עצום של עורות או בדים לבחירה, בשפע טקסטורות וצבעים. להשלמת המראה, אפשר גם לבחור בהתאמה אישית את צבע התפרים של ספת OPERA, העשויים סיבי ניילון בתפירה כפולה, לעמידות מרבית.

בדגם OPERA ניתן לקבל  ספה תלת מושבית ריקליינר חשמלי.

ספת OPERA היא ספה 3 מושבים פינתית. היתרון הבולט שלה הוא הטרמינל המעוצב הנמצא בצדה האחד. יתרון נוסף הוא משענות הראש המתכווננות בהתאמה אישית, הן לאורך הספה והן בחלקה האמצעי, המשמש נקודת חיבור בין חלקי הספה. חלקה התחתון של הספה כולל רגל מלבן מפוארת  מתכת קטנות מתחת לטרמינל ולכל אורכה, עד לצד שבו נמצאת משענת היד המהודרת המתכווננות לפי בחירה .

בדגם OPERA הופכות הרגליות לגימור מתכת יפהפה המשתלב עם העיצוב של ספת עור יוקרתית.

ספת OPERA משדרת אלגנטיות וייחודיות ומוסיפה טאץ’ מעוצב לכל חלל שבו היא נמצאת. הספה עומדת בתקנים המחמירים ביותר בארץ ובעולם, וקלה לניקוי ולתחזוקה שוטפת. ניתן להציב אותה במרכז החדר או בפינת החדר צמוד לקיר או סמוך לו וליהנות מחלל יוקרתי ומנוצל היטב.

דגם זה יכול להיות בחלל מודרני צעיר או בחלל אלגנטי ומהודר.
אפשרויות העיצוב בדגם OPERA הוא אינסופי , עיצוב עם כ- 35 צבעי עורות שונים ובשילוב צבע התפר שיהיה תואם או מנוגד. ישנה אפשרות גם במגוון רחב של בדים רחיצים עם טקסטורות שונות ובמגוון של צבעים.

16,900

מידות: 232X297

    מעוניינים במוצר זה ? השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם