רכישת סלון פינתי חדש זוהי הזדמנות מצוינת לשדרג את הבית כולו, ולכן אתם צרכים לדעת איזה מבין האפשרויות היא הטובה ביותר עבורכם. החיפושים אחר סלון פינתי אידיאלי לא יהיו פשוטים כי נכון להיום המבחר הוא עצום, דבר שהופך את המשימה להיות קשה עוד יותר. במאמר הבא אנו נספק לכם 5 עקרונות חשובים לבחירת סלונים פינתיים לבית שלכם, כך שלאחר מכן תוכלו לעשות את הבחירה כאשר תהיו שלמים איתה לחלוטין – וזה הדבר החשוב ביותר.

בחירת סוג הריפוד הנכון

הבחירה הראשונה שתצטרכו לעשות תהיה בחירת סוג הריפוד, כאשר סוגי הריפוד הנפוצים ביותר הם ריפוד מעור או ריפוד מבד. כמובן שתוכלו למצוא סוגי ריפודים נוספים, ואתם תצטרכו לבחור את הריפוד שהכי מתאים לכם. לכל אחת מהבחירות שתעשו יהיו את היתרונות שלה, וכמובן שיהיו לה גם את החסרונות שלה.

הקציבו לעצמכם תקציב מוגדר

החיפושים אחר סלונים פינתיים יכול להיות מייגע, כל זאת בתנאי שלא תקבעו לעצמכם תקציב מוגדר מראש. ברגע שאתם תקציבו לעצמכם תקציב מוגדר מראש, פתאום תוכלו לצמצם את מבחר האפשרויות לאפשרויות הרלוונטיות בלבד. פתאום תוכלו להבין כי המבחר המצומצם משחק לטובתכם, ומקל עליכם את קבלת ההחלטות שאוה תצטרכו לעשות.

תשימו לב לגודל של הסלון

אחת מהיתרונות הבולטים ביותר של סלונים פינתיים זה שהם תופסים הרבה פחות מקום מאשר סלונים רגילים. מהסיבה הזאת עקרון חשוב הוא הגודל של הסלון, יהיה עליכם להתאים אותו לגודל של הסלון שבו הוא אמור להיות מוצב. מצד אחד חשוב שהסלון לא יהיה קטן מידיי, אך מצד שני חשוב שהסלון לא יהיה גדול ויתפוס את כל השטח הפנוי בסלון.

נוחות הישיבה על הסלון

אתם הולכים לבלות לא מעט זמן בישיבה על הסלון, כך שחשוב מאוד שיהיה מדובר על סלון נוח מאוד. אם הסלון יהיה מרשים בנראות שלו, אך הוא לא יהיה נוח לישיבה – לא עשיתם בכך שום דבר. לכן אל תרכשו חתול בשק, לכו לבדוק את הסלונים השונים עד שתגיעו לרכישה האידיאלית ביותר.

ההשתלבות של הסלון עם הרהיטים האחרים

אפילו אם החלטתם לרכוש סלונים יוקרתיים, חשוב מאוד שהסלון החדש ישתלב בצורה מושלמת עם כל שאר הרהיטים בבית. כך שכאשר אתם בוחרים סלונים פינתיים לבית שלכם, מוטב כי תיקחו בחשבון את כל שאר הרהיטים על מנת להביא למצב שבו תהיה הרמוניה בשילוב בניהם.